دانشکده علوم جنگل


برگزاری اردوی علمی بازدید از جنگل ها و نواحی رویشی خارج از شمال

يكشنبه 24 ارديبهشت 1396

اخبار دانشکده

اردوی علمی بازدید از جنگلها و مناطق رویشی خارج از شمال، توسط دانشکده علوم جنگل دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در قالب عملیات درس جنگل شناسی جنگلهای خارج از شمال از پانزدهم لغایت بیست و دوم اردیبهشت ماه برگزار شد.

;

رییس دانشکده علوم جنگل در این خصوص گفت: در این سفر علمی 19 نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته‌های جنگلداری و جنگلشناسی و اکولوژی جنگل به همراه پنج نفر از اعضای هیئت علمی و مدرسین دانشکده به نامهای مهندس ابراهیمی، دکتر معیری، دکتر کاوسی، دکتر علی عرب و دکتر واعظ موسوی حضور داشتند.

;

دکتر شتائی افزود: در قالب این اردوی علمی دوازده استان کشور با درنظرگرفتن مناطق رویشی هیرکانی، ایران و تورانی، خلیج عمانی و زاگرس مورد بازدید و تشریح قرار گرفت. وی خاطرنشان کرد: بازدید از پوشش‌های گیاهی گردنه خوش ییلاق، مناطق بیابانی و نیمه بیابانی استان سمنان، ذخیره گاه حفاظت شده بادام و بنه باغشادی استان یزد، کوه گنو واقع در بندرعباس، جنگل‌های حرا در جزیره قشم، توده‌های کنار، آکاسیا و کهور در نقاط مختلف استان هرمزگان، توده‌های کهور ایرانی در استان بوشهر، جنگلهای بلوط زاگرس واقع در استان کهکیلویه و بویر احمد و منطقه جنگلی حفاظت شده جنگل‌های زاگرس واقع در حومه یاسوج از مهمترین برنامه های این اردوی علمی بود.

;

as

ass

بازدید این خبر : 205

لينك هاي مرتبط

. پرخواننده ترين مطلب در اخبار دانشکده:
   برگزاری مراسم کاشت نهال در جنگل آموزشی- پژوهشی دکتر بهرام نیا

جستجو


زبان

زبان دلخواه:

آمار کلی


تعداد کل بازدید: 407697
تعداد بازدید امروز: 368
تعداد کاربران آنلاین: 1

آمار بازدیدکنندگان

در حال حاضر 1 كاربر ميهمان و 0 كاربر عضو برخط.

كاربر ميهمان خوش آمديد ورود.
صفحه اصلی
RSS
سایت اصلی دانشگاه

علوم جنگل | دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
طراحی سایت گروه فناوران شبکه و اطلاعات بیتکو